Specifications
| Alternator Charging Current | 215 A |
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Voltage | 12 V |
| Belt Pulley Ø | 61 mm |
| Number of ribs | 6 |
| Plug Type ID | 0213 |
| Net weight | 7.7 kg |
Shipping Details
| Weight | 7.738 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Denmark |
€480.36
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €85.00
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates