Specifications
| Core Width | 656 mm |
| Core Length | 395 mm |
| Core Depth | 30 mm |
| Material | Aluminium |
| Weight | 6.15 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.046 Kg |
| Weight Volumetric | 24.184 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€182.15
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates