Specifications
| remanufactured spare part | REMAN |
| Exchange Part without deposit | |
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 2.6 kW |
| Number of Teeth 1 | 9 |
| Number of Teeth 2 | 11 |
| Number of Holes | 3 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Position/Degree | R 43 |
| Flange Diameter | 89 mm |
| Weight | 6.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.684 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€302.06
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates