Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 42 mm |
| Core Length | 570 mm |
| Core Width | 608 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 7.705 Kg |
| Weight Volumetric | 30.82 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€194.71
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates